خانه » آخرین اخبار » آغاز فروش اینترنتی مستند «زخم تازه» با موضوع عاشورا در سال ۸۸

آغاز فروش اینترنتی مستند «زخم تازه» با موضوع عاشورا در سال ۸۸

آغاز فروش اینترنتی مستند «زخم تازه» با موضوع عاشورا در سال ۸۸

به گزارش فورویکی ، مستند «زخم تازه» روایتی از ناگفته‌های روز عاشورا در سال ۸۸ است. این روایت از زبان شاهدان عینی این ماجرا است که صبح تا ظهر آن روز را از نزدیک دیده‌اند و اکنون آن را در برابر دوربین بازگو می‌کنند. کارگردان این مستند برای اولین‌بار، پس از گذشت ۸ سال از این ماجرا، به سراغ شاهدان عینی آن رفته تا حقیقت را از زبان آنان بشنود. علاوه بر این، بسیاری از تصاویر آرشیوی که در این مستند آورده شده است، برای اولین بار مورد استفاده و پخش قرار گرفته است.

۵ دی‌ماه ۱۳۸۸ که مصادف با روز عاشورای حسینی بود، یکی از پر اتفاق‌ترین ایام در سال ۱۳۸۸ است که رخداد‌های زیادی در آن به وقوع پیوست. در این روز سرنوشت‌ساز، حادثه‌های ناگوار زیادی رخ داد که اتفاقات پس از خود را نیز تحت‌الشعاع قرار داد. مستند «زخم تازه» روایتی بی‌پرده و آشکار از زبان شاهدان عینی آن روز است. این مستند به کارگردانی سید محمدعلی صدری‌نیا تولید شده است و محصول اداره فیلم و نمایش بسیج و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است.

علاقمندان برای دریافت اینترنتی این مستند می‌توانند از طریق سایت سینمامارکت به آدرس http://cinemamarket.ir  اقدام به خرید آن کنند.

 

خرید vpn