خانه » کامپیوتر و اینترنت » آموزش » آموزش قرار دادن چند فیلم یا عکس در یک پست اینستاگرام

آموزش قرار دادن چند فیلم یا عکس در یک پست اینستاگرام

چگونه چند عکس یا ویدئو را در یک پست اینستاگرام قرار دهیم؟ +آموزش تصویری

آموزش قرار دادن چند فیلم یا عکس در یک پست اینستاگرام

در این پست به شما آموزش میدهیم که چگونه چند عکس یا ویدئو را در یک پست اینستاگرام قرار داده و به اشتراک بگذارید در ادامه با فورویکی همراه باشید.

گشت‌وگذار در دنیای مجازی یکی از سرگرمی‌های بخش عمده‌ای از انسان‌های عصر حاضر است. اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای دنیای مجازی است. توسعه‌دهندگان این نرم افزار همیشه سعی دارند با بهتر کردن نرم‌افزارشان، کاربران خود را راضی نگه دارند.

یکی از بروزرسانی‌های اینستاگرام این است که می‌توان در یک پست، چند عکس را در اسلایدهای مختلف به  اشتراک گذاشت. برای این که بتوانیم در یک پست اینستاگرام بیشتر از یک عکس قرار دهیم، باید از قابلیت گالری این شبکه اجتماعی استفاده کنیم. برای انجام این کار روشی که در ادامه گفته شده را انجام دهید.

=========================

همچنین بخوانید:

نحوه رفع بلاک و ریپورت شدن در اینستاگرام

=========================

۱- ابتدا از قسمت پایین صفحه گزینه به علاوه را انتخاب کنید.

۲- در صفحه باز شده روی عکسی که می‌خواهید اولین تصویر آلبوم شما باشد، کلیک کنید. سپس روی گزینه‌ای که در قسمت راست عکس قرار دارد کلیک کنید. با این کار می‌توانید چند عکس دیگر نیز انتخاب کنید. باید این نکته را به یاد داشته باشید که بیشترین عکسی که شما می‌توانید انتخاب کنید، ۱۰ عدد است.

۳- پس از انتخاب عکس‌های مربوطه، در بالا سمت راست گزینه Next را کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.

۴- در این قسمت شما می‌توانید عکس‌ها را جداگانه یا با هم ویرایش کنید. پس از انجام ویرایش بار دیگر گزینه Next را کلیک کنید تا به صفحه بعد بروید.

۵- در این قسمت در کادر موجود، متنی که می‌خواهید را وارد کنید. در این بخش می‌توانید کار‌های دیگری از قبیل: تگ کردن افراد، اضافه کردن لوکیشن و … را انجام دهید.

۶- با کلیک بر روی Share پست شما که حاوی چند عکس مختلف است، در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می‌شود.

این آموزش را به صورت تصویری در ویدئویی که در ادامه آمده، مشاهده می‌کنید:

 

 

=================

دانلود فیلم

================

خرید vpn