خانه » آخرین اخبار » اجلاس پایانی سال همبستگی اسلامی در باکو آغاز شد

اجلاس پایانی سال همبستگی اسلامی در باکو آغاز شد

اجلاس پایانی سال همبستگی اسلامی در باکو آغاز شد

اجلاس پایانی سال همبستگی اسلامی صبح پنجشنبه با حضور الهام علی اف رییس جمهور آذربایجان در مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو آغاز شد و از کشورمان محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور در این اجلاس حضور دارد.

در این اجلاس شخصیت ها و مسوولان عالی رتبه از کشورهای اسلامی شرکت کرده و به رایزنی و گفتگو درباره آخرین تحولات جهان اسلام و ارائه راهکارها در راستای تقویت وحدت و همبستگی میان کشورهای اسلامی خواهند پراخت.

* واعظی: اجلاس همبستگی اسلامی فرصتی مغتنم برای تقویت وحدت میان کشورهای اسلامی است

محمود واعظی چهارشنبه شب و در بدو ورود به فرودگاه باکو در جمع خبرنگاران در تشریح برنامه های سفر به جمهوری آذربایجان با اشاره به اینکه سال ۲۰۱۷ میلادی به ابتکار رییس جمهور آذربایجان به عنوان سال همبستگی اسلامی نام گذاری شده، گفت: در این راستا برنامه های متعددی در طول این سال در جمهوری اسلامی ایران و آذربایجان برگزار شد و این در حالی است که هدف از اجرای این برنامه ها هدفی مقدس است.

در این اجلاس، در رابطه با آخرین تحولات در کشورهای اسلامی و ضرورت وحدتی که باید میان کشورهای اسلامی بوجود بیاید بویژه درشرایطی که در منطقه گرفتاری های مختلفی را از نظر اندیشه های افراطی و تروریستی که به نام اسلام فعالیت می کند، داریم، مواضع خود را مطرح خواهیم کرد.

 

 

خرید vpn