خانه » آخرین اخبار » اظهارات محمودزاده درباره فسخ قرارداد آل کثیر با نفت تهران

اظهارات محمودزاده درباره فسخ قرارداد آل کثیر با نفت تهران

محمودزاده: فسخ قرارداد آل کثیر با نفت در سازمان لیگ ثبت نشده است

اظهارات محمودزاده درباره فسخ قرارداد آل کثیر با نفت تهران

به گزارش فورویکی در حالی که برخی رسانه ها از فسخ قرارداد عیسی آل کثیر مهاجم نفت تهران با این تیم و مذاکراتش با تراکتورسازی خبر می دهند اما فریبرز محمود زاده رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فسخ قرارداد این بازیکن را تکذیب کرد.

محمودزاده در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: از صبح امروز(چهارشنبه) تنها اکبر ایمانی برای فسخ قراردادش با باشگاه پدیده مشهد در سازمان لیگ اقدام کرده است و فسخ قرارداد عیسی آل کثیر با نفت تهران در کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ ثبت نشده است.

او ادامه داد: بازیکنان برای فسخ قرارداد یک طرفه با باشگاه ها باید از کمیته تعیین وضعیت استعلام بگیرند. آنها باید ابتدا در کمیته تعیین وضعیت تشکیل پرونده دهند. تنها درصورتی که این کمیته فسخ قرارداد را تائید کند آن را در کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ ثبت می کنیم در غیر این صورت چنین کاری انجام نمی دهیم. البته کمیته تعیین وضعیت هم در زمان صدور برگه فسخ قرارداد یک طرفه بازیکنان آنها را از عواقب احتمالی شکایت باشگاه ها مطلع می کند.

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ خاطر نشان کرد: در حقیقت کمیته تعیین وضعیت با این اقدام حقی برای باشگاه ها  و حقی برای بازیکنان قائل می شود. برهمین اساس پس از بررسی مدارک اگر حق با باشگاه باشد فسخ قرارداد بازیکن ثبت نمی شود و جرائم و محرومیتی هم برای او در نظر گرفته می شود. اگر هم حق با بازیکن باشد شکایت باشگاه رد می شود.

انتهای پیام/

اظهارات محمودزاده درباره فسخ قرارداد آل کثیر با نفت تهران

خرید vpn