خانه » فارکس » اموزش فارکس » اموزش نحوه افتتاح حساب در کارگزاری فارکس

اموزش نحوه افتتاح حساب در کارگزاری فارکس

اموزش نحوه افتتاح حساب در کارگزاری فارکس

راهنمای افتتاح حساب واقعی

من چگونه در فارکس حساب باز کنم؟

اموزش دریافت کد بورسی در فارکس

اموزش افتتاح حساب برای ایرانیان در فارکس به صورت رایگان

احتمالا شما نیز با جملات نوشته شده در بالا این صفحه را  جستجو کرده اید  در ادامه با فورویکی همراه باشید تا اموزش نحوه افتتاح حساب در کارگزاری فارکس را یاد بگیریم.

افتتاح حساب کاربری فارکس پیچیده نیست، اما معامله گران برای شروع کار به چند مورد نیاز دارند. افتتاح حساب تجاری فارکس شبیه به باز کردن انواع دیگر حسابهای مالی است. با این تفاوت که معامله‌گران باید قبل از واریز وجوه و شروع تجارت با یک بنگاه خاص، اعتبار، خدمات و هزینه‌های کارگزاری‌های مورد نظر را با دقت در نظر بگیرند.

تریدرها باید سطح تجربه و دانش تجاری خود، به همراه اهداف تجاری و یک برنامه تجاری را ارائه دهند. آنها هم‌چنین نیاز به تشخیص هویت و ایجاد حداقل سپرده در حساب خود دارند.

مراحل دقیق مربوط به افتتاح حساب ممکن است بین هر کارگزار متفاوت باشد، اما این کار معمولا موارد زیر را شامل می‌شود:

  •  وارد وب‌سایت کارگزاری شوید و انواع حساب‌های موجود را بررسی کنید. این حساب‌ها می‌توانند شامل حساب‌های در مقیاس کوچک با حداقل سپرده برای معامله‌گران مبتدی باشند؛ یا حساب‌هایی با ویژگی‌های پیشرفته که برای تجار فعال طراحی شده‌اند.
  • فرم درخواست را تکمیل کنید.
  • پس از تکمیل فرم درخواست، با یک نام کاربری و رمز عبور ثبت نام کنید که به شما امکان دسترسی به حساب کاربری را می‌دهد.
  • وارد پورتال مشتری کارگزاری شوید.
  • برای انتقال وجه از بانک خود هماهنگ کنید تا وجوه را به حساب خود در کارگزاری واریز کنید. این کار می‌تواند از طریق چک، کارت اعتباری، دریافت وام و یا انتقال الکترونیکی از حساب بانکی شما انجام شود. توجه داشته باشید که استفاده از کارت اعتباری برای این منظور می‌تواند مشمول هزینه‌های بهره نیز باشد.

همچنین بخوانید :

در بازار فارکس خرید و فروش چگونه انجام میشود؟

  • پس از تامین بودجه حساب خود، اکنون آماده شروع معاملات هستید. در این مرحله شما باید قبل از انجام اولین معامله خود، توصیه‌ها یا جزئیات خاصی را که کارگزارتان در مورد استفاده از پلتفرم معاملاتی خود ارائه می‌دهد، مرور کنید. برخی از کارگزاری‌ها ممکن است برنامه‌های شبیه ساز معاملاتی (دمو) را ارائه دهند تا به معامله گران اجازه دهند تا قبل از اینکه پول را در معاملات بگذرانند، تمرین کنند.

توجه : این پست در حال بروز رسانی میباشد

در درس بعدی : مدارک لازم برای افتتاح حساب در کارگزاری های مختلف فارکس برای شما اماده کرده ایم برای مطالعه اینجا کلیک کنید.

خرید vpn