خانه » آخرین اخبار » انصراف نمایش «آخر بازی» از حضور در جشنواره تئاتر فجر

انصراف نمایش «آخر بازی» از حضور در جشنواره تئاتر فجر

انصراف نمایش «آخر بازی» از حضور در جشنواره تئاتر فجر

به گزارش فورویکی ، نمایش «آخر بازی» به کارگردانی محمدمهدی سامی منش از حضور در سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر انصراف داد.

کارگردان این اثر طی نامه‌ای سرگشاده به دبیر جشنواره سی و ششم، دلایل انصراف خود را اعلام کرد.

در این نامه چنین آمده است: «اهداف بیان شده جشنواره با شکل اجرای آن تفاوت آشکار دارد به گونه‌ای که کشف استعدادهای جوان تبدیل شده به راه‌گشایی استاد برای شاگردان خلف!

طبق قانونی که جشنواره اعلام کرده ملاک بخش مسابقه نمره کارشناسان بوده و خردجمعی، پس چطور نمایش‌هایی که بعد از انصراف چند نمایش از بخش مرور، وارد این بخش می‌شوند در جدول مسابقه قرار می‌گیرند؟ حالا یا من به عنوان یک مهندس ریاضیاتم ضعیف شده یا مهندسی چینش شما هوشمندانه بوده جناب آقای مهندس پور، البته در این مورد خانم مقتدی به بنده فرمودند «آخر همه چیز با نظر دبیر تایید می‌شود» و این یعنی رأی یک نفر بالاتر از خرد جمعی!

در آخر ارزش هنر و تئاتر از «افزایش خنده دار یک کمک هزینه» بیشتر است، حداقل برای اینجانب، لطفا با این رقم های خنده دار به شعور آدم توهین نکنید.

درست است راه برای من و امثال من تنگ است و باریک و شما هم امثال ما را همچون شن‌های کف دریا اما دوستان خود را همچون مروارید می بیند در این شرایط  ترجیح می‌دهم در این راه باریک مستقل تئاتر کار کنم تا اینکه در یک جشنواره خانوادگی شرکت کنم.»

 

خرید vpn