خانه » آخرین اخبار » برای شبکه نتفلیکس گیرمو دل تورو سریالی جدید میسازد
اموزش رایگان فارکس

برای شبکه نتفلیکس گیرمو دل تورو سریالی جدید میسازد

برای شبکه نتفلیکس گیرمو دل تورو سریالی جدید میسازد

بر اساس تازه ترین اخبار فورویکی ، گیرمو دل تورو کارگردان برنده اسکار، در حال ساختن سریالی برای شبکه نتفلیکس است.

بنابر تازه ترین اخبار، گیرمو دل تورو کارگردان فیلم های تحسین شده ای چون The Shape of Water (شکل آب)، فیلم Pan’s Labyrinth (هزارتوی پن)، فیلم Pacific Rim (حاشیه اقیانوس آرام) و فیلم Hellboy (پسر جهنمی) قرار است سریالی ترسناک برای سرویس استریمی نتفلیکس بسازد. به گفته این شبکه، دل تورو به صورت کامل بر روی پروژه ساخت سریالی با نام ۱۰After Midnight (ده بعد از نیمه شب ) نظارت دارد و فیلمنامه برخی از قسمت ها را نوشته و کارگردانی خواهد کرد.

این سریالی که قرار است با همکاری دل تورو ساخته شود، اولین سریال در ژانر ترسناک است که برای شبکه نتفلیکس ساخته میشود. همان طور که اشاره کردیم، دل تورو وظیفه کارگردانی چند قسمت را بر عهده دارد و باقی قسمت ها قرار است با تشخیص دل تورو توسط کارگردان های با استعداد دیگر کارگردانی و ساخته شود. البته خود شبکه نتفلیکس هم در رابطه با این سریال گفته که قرار است بهترین نویسندگان و همچنین فیلمسازان ژانر ترسناک را برای ساختن این سریال دور یکدیگر جمع کند. در حال حاضر هیچ تاریخ مشخصی برای آغاز پخش این مجموعه‌ی ترسناک جدید وجود ندارد.

پروژه ساختن این سریال در اصل دومین همکاری گیرمو دل تورو و شبکه نتفلیکس به حساب می آید. قبل از این، آنها در پروژه ساخت انیمیشن سریالی Trollhunters (شکارچیان ترول) با یکدیگر همکاری داشتند که دل تورو نقش خالق این مجموعه را بر عهده داشت. این سریال قرار است اواخر ماه جاری میلادی، برای پخش سومین فصل خود به روی آنتن برود

 

خرید vpn