خانه » آخرین اخبار » توزیع سبد کالای رمضان در بین خانواده مددجویان عجب شیر

توزیع سبد کالای رمضان در بین خانواده مددجویان عجب شیر

توزیع سبد کالای رمضان در بین خانواده مددجویان عجب شیر

مسئول کمیته امداد عجب شیر گفت: خیران این شهرستان از آغاز ماه مبارک رمضان تا کنون ۳۰۰ میلیون ریال سبد کالا، غذای گرم و افطاری در بین خانواده مددجویان این کمیته توزیع کردند.

به گزارش خبرنگار فورویکی ؛ عابدی مسئول کمیته امداد عجب شیر گفت: خیران در این مدت ۲۳۰ سبد کالا در بین خانواده های مددجویان توزیع و به یک هزار و ۵۰۰ مددجو در مساجد افطاری داده اند.
وی با اشاره به اینکه ارزش هر سبد کالا ۶۰۰ هزار ریال بوده، یادآوری کرد: هر کدام از این سبدها شامل یک کیسه برنج، دو عدد تن ماهی و دوعدد روغن بود.
مسوول کمیته امداد عجب شیر با اشاره به اینکه ۱۰۸ نفر کودک یتیم در این شهرستان ثبت شده خاطر نشان کرد : خیران و نیکوکاران همه ساله در ماه مبارک رمضان سهم بسزایی در اطعام و افطاری مددجویان این شهرستان دارند که این کمک ها در قالب طرح های اطعام نیازمندان به دست نیازمندان می رسد.
عابدی اضافه کرد: دلجویی و همدردی با فقرا و نیازمندان در این ماه پر خیر و برکت، ترویج فرهنگ احسان، انفاق و ایجاد زمینه مساعد برای حمایت و مساعدت از اهداف این نهاد در ماه مبارک رمضان است.
وی اضافه کرد: همچنین فرهنگیان دبیرستان عصمتیه شهرستان عجب شیر نیز به مناسبت ماه مبارک رمضان و لیالی قدر در بین دانش آموزان شبانه روزی ۶۰ بسته مواد غذایی توزیع کردند.
خرید vpn