خانه » آخرین اخبار » توزیع ۳۰۰ بسته غذایی طرح ملی همای رحمت در بادرود
اموزش رایگان فارکس

توزیع ۳۰۰ بسته غذایی طرح ملی همای رحمت در بادرود

توزیع ۳۰۰ بسته غذایی طرح ملی همای رحمت در بادرود

رئیس جمعیت هلال‌احمر بادرود از توزیع ۳۰۰ بسته غذایی طرح ملی همای رحمت در بادرود خبر داد.

توزیع ۳۰۰ بسته غذایی طرح ملی همای رحمت در بادرود

به گزارش   فورویکی ،علی کفاشی امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: جمعیت هلال‌احمر بادرود همانند سال‌های گذشته به تأسی از سیره زندگی حضرت علی (ع) و ترویج فرهنگ این امام همام و همچنین با استفاده از توان اعضا داوطلب، خیرین و کارکنان خدوم این جمعیت اقدام به اجرای همای رحمت در ماه رمضان کرده است.

وی بیان کرد: این طرح‌ها هرساله همزمان با ماه مبارک رمضان و به‌ منظور ارائه کمک به خانواده‌های نیازمند در مناطق محروم برگزار می‌شود.

رئیس جمعیت هلال‌احمر بادرود تصریح کرد: جمعیت هلال‌احمر با بهره‌مندی از همت والا و دستان توانای خیرین در جهت دستگیری از نیازمندان کم برخوردار و محرومین جامعه طرح ملی همای رحمت را با رویکرد گستراندن سفره‌های مهربانی و توزیع بسته‌های غذایی بین اقشار نیازمند آغاز کرد.

وی بیان کرد: امسال نیز تعداد ۳۰۰ بسته غذایی به ارزش بیش از ۳۵۰ میلیون ریال در بین نیازمندان و محرومین، بیماران صعب‌العلاج وزنان بی‌سرپرست آماده و در طول شب‌های ماه مبارک رمضان در سه نوبت توزیع شد.

کفاشی تصریح کرد: اعضای سازمان جوانان این جمعیت با همکاری و مشارکت داوطلبانه، توانسته‌اند همانند سال‌های گذشته در اجرای موفقیت‌آمیز این طرح مؤثر باشند.

خرید vpn