خانه » آخرین اخبار » جشنواره ملی آدم برفی در سرعین برگزار میشود

جشنواره ملی آدم برفی در سرعین برگزار میشود

جشنواره ملی آدم برفی در سرعین برگزار میشود

به گزارش فورویکی از اردبیل، محمدرضا برادران ظهر امروز در نشست مشترک کمیته ورزش و جوانان با موضوع هماهنگی برنامه‌های دهه مبارک فجر اظهار کرد: در ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در حدود ۳۵۰ برنامه ورزشی و فرهنگی در استان اردبیل در نظر گرفته شده است که برای هماهنگی بیشتر به ستاد برنامه‌ریزی برنامه‌های دهه فجر نیز ارسال می‌شود.

وی افزود: در ایام مبارک دهه فجر برای پربار برگزار شدن برنامه‌ها و مسابقات ورزشی نیازمند ورود تمامی ادارات و دستگاه‌های اجرایی و بخش‌های خصوصی در اجرای مناسب برنامه‌ها و مسابقات مختلف هستیم تا ضمن گرامیداشت این روز فرخنده، در افزایش شور و نشاط ورزشی در بین جوانان و اقشار مختلف مردم اقدامات لازم انجام شود.

معاون ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان استان اردبیل به برنامه‌های ورزشی در نظر گرفته شده در ایام دهه فجر اشاره کرد و توضیح داد: در این ایام، همایش بزرگ پیاده‌‌روی در تمامی شهرستان‌های استان اردبیل در نظر گرفته شده و می بایست با انجام تبلیغات و هماهنگی‌های لازم در برگزاری هر چه مطلوب این برنامه‌ها اقدام شود.

برادران بیان کرد: در صورت فراهم شدن شرایط، به رسم سالیان گذشته در ایام دهه فجر جشنواره آدم برفی و تندیس یخی به صورت ملی برگزار خواهد شد و علاوه بر آن مسابقات مختلف اسکی نیز در شهرستان سرعین در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: با همدلی و افزایش تعامل در اجرای برنامه‌های ویژه ایام دهه فجر به بهترین شکل ممکن عمل خواهد شد و از ادارت مختلف استان نیز تقاضامندیم تا بر اساس وظایف محوله، برنامه‌های متنوع ورزشی و فرهنگی را به صورت پرشور و منظمی درنظر گرفته و اجرایی کنند.

 

خرید vpn