خانه » دانلود برنامه و بازی » دانلود برنامه Video To Gif Maker With Music v1.0 ساخت گیف بهمراه موزیک – اندروید
اموزش رایگان فارکس

دانلود برنامه Video To Gif Maker With Music v1.0 ساخت گیف بهمراه موزیک – اندروید

دانلود برنامه Video To Gif Maker With Music v1.0 ساخت گیف بهمراه موزیک – اندروید

برنامه Video To Gif Maker With Music, برنامه برای ساخت گیف, برنامه برای قرار دادن آهنگ رو گیف, نسخه جدید Video To Gif Maker With Music

دانلود برنامه Video To Gif Maker With Music یک نرم افزار حرفه ای برای ایجاد تصاویر گیف با قرار دادن صدا برو فایل نهایی می باشد. این برنامه با کمک گرفتن از امکانات و قابلیت هایی مختلف و کاربردی به عنوان یک اپلیکیشن ساخت تصاویر گیف توانسته است با بیش از ۱۰۰۰ دانلود امتیاز ۴٫۱ از ۵٫۰ را توسط کاربران گوگل پلی دریافت کند. شما برا اجرا این برنامه به اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نیاز دارید .

GIF پسوند مشخص کننده فایل های گرافیک شطرنجی است و مخفف Graphics Interchange Format (قالب مبادله گرافیک) می باشد. این قالب گرافیکی عمری ۳۰ ساله دارد و طی سال های گذشته به وفور برای انتشار تصاویر در بستر وِب مورد استفاده قرار گرفته است. توجه به این قالب گرافیکی تا حدی بوده است که ۵ سال قبل عنوان «کلمه سال جهان» به آن اختصاص داده شد.

این برنامه به کاربرانش این امکان را می دهد در چند مرحله کوتاه تصاویری متحرک را ایجاد کنند فایل های نهایی می تواند شامل آهنگ نیز باشد در واقع شما امکان اضافه کردن آهنگ در این برنامه را دارید و در آخر فایل نهایی مورد نظر را با دوستان خود در قالب گیف و یا استیکر ارسال کنند. شما هم اکنون می توانید برای دانلود این برنامه از وب سایت  فورویکی به ادامه مطلب بروید.

ویژگی های برنامه Video To Gif Maker With Music :

– تبدیل فایل های ویدیو به فرمت GIF
– تغییر رزرولوشن و کیفیت فایل گیف
– تبدیل مجموعه از عکس ها به فایل گیق
– امکان اضافه کردن آهنگ به گیف
–  اشتراک گذاری فایل ها با دیگران

=-=-=-=-=—==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

لینک دانلود
خرید vpn