خانه » فارکس » اموزش فارکس » در بازار فارکس چه چیزی معامله می شود ؟

در بازار فارکس چه چیزی معامله می شود ؟

در بازار فارکس در بازار فارکس چه چیزی معامله می شود ؟ در این پست میخواهیم بدانیم در بازار فارکس چه چیزی خرید و فروش میشود. فارکس چیست. اشنایی با معاملات فارکس چیزی معامله می شود ؟

جواب خیلی ساده هستش “پول”در بازار فارکس چیزی به صورت فیزیکی معامله نمیشود و این میتواند برای شما کمی گیج کننده باشد،به خرید ارز به چشم خرید یک سهم در یک کشور خاص بنگرید.

برای  مطالعه بیشتردر ادامه  با فورویکی همراه باشید.

قیمت ارز  هر کشور بازتاب سلامت اقتصاد کشور مطبوع میباشد،در بازار فارکس  وقتی به طور مثال ین ژاپن  را خریداری کرده ایید اساسا در اقتصاد ژاپن سهم خرید کرده ایید!
شما تحلیل  کرده ایید که اقتصاد ژاپن  در بازه ی زمانی مورد نظر شما رشد خواهد کرد و ارز  ژاپن :ین: را خریدکرده ایید.  در واقع ارزش هر ارز  در مقابل ارز سایر کشور ها نشان دهنده ی بازتاب اقتصاد یک کشور به کشور دیگر است.

جفت ارزهای اصلی

در حالی که جفت ارزهای متنوعی برای معامله وجود دارد اما آغاز کار شما احتمالا با جفت ارزهای اصلی خواهد بود.  نام ارزهای هر کشور تحت این فرمول نام گزاری میشوند؛دو حرف اول نام کشور است و حرف آخر نام ارز آن کشور میباشد.

اموزش فارکس

به عنوان مثال ارز AUD  را در نظر بگیرید؛AU مخفف استرالیا میباشد و D نشان دهنده ی واحد پولی آن کشور است که دلار استرالیا میباشد.آسان بود اینطور نیست ؟
ارزهای اصلی که در جدول بالا نشان دادیم “MAJOR ” خواهنده میشوند به این دلیل که بیشترین معاملات روی ارزهای اصلی انجام میپذیرد.

امیدواریم که متوجه شده باشید که در فارکس چه چیزی معامله میشود؟

اگر مقاله ی ما برای شما مفید بود آن را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی منتشر کنید این بهترین تشکر از ما است.
از من سوال بپرسید من منتظر سوالات و نظرات و انتقادات شما هستم 
خرید vpn