خانه » آخرین اخبار » دستگیری دو نفر که برای سرقت از لباس رفتگری و لباس سربازی سوء استفاده میکردند

دستگیری دو نفر که برای سرقت از لباس رفتگری و لباس سربازی سوء استفاده میکردند

دستگیری دو نفر که برای سرقت از لباس رفتگری و لباس سربازی سوء استفاده میکردند

سارقان سرباز نما دستگیر شدند

رئیس کلانتری ۱۵۸ کیانشهر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: دو نفر که برای سرقت از لباس رفتگری و لباس سربازی سوء استفاده می‌کردند،دستگیر شدند.

به گزارش فورویکی ؛ سرگرد محمد حسین هاشمی گفت:در اجرای طرح امنیت محله محور و برخورد با سارقان ساکن سطح حوزه استحفاظی و در پی افزایش وقوع سرقت لوازم و محتویات خودرو، عوامل تخصصی این یگان با پایش‌های تخصصی صورت گرفته موفق به شناسایی افرادی شدند که در ابتدای صبح با سوء استفاده از لباس مقدس سربازی و یا لباس شبرنگی رفتگران اقدام به سرقت محتویات و لوازم خودروی شهروندان می‌کردند.

وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته مخفیگاه متهمان شناسایی و با هماهنگی صورت گرفته با معاون دادستان در اقدامی ضربتی دو متهم در مخفیگاهشان دستگیرشدند.

رئیس کلانتری ۱۵۸ بیان کرد: در بازرسی صورت گرفته از مخفیگاه متهمان مقادیری لوازم التحریر سرقتی به ارزش شش میلیون تومان، سه حلقه لاستیک، یک عدد پنل ضبط، ۲ دستگاه گوشی سامسونگ کشف و ضبط شد.

رئیس کلانتری ۱۵۸ کیانشهر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ خاطر نشان کرد: با توجه به کشف البسه خدمت سربازی و لباس شبرنگی رفتگری از متهمان و لزوم بررسی دقیق‌تر، پرونده اولیه تشکیل وجهت بررسی تخصصی تحویل پایگاه ششم پلیس آگاهی فاتب شد.

خرید vpn