خانه » آخرین اخبار » دشمن به دنبال القای ناامیدی به مردم است/ باید گوش به فرمان ولایت باشیم

دشمن به دنبال القای ناامیدی به مردم است/ باید گوش به فرمان ولایت باشیم

دشمن به دنبال القای ناامیدی به مردم است/ باید گوش به فرمان ولایت باشیم

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن به دنبال القای ناامیدی به مردم است، گفت: باید گوش به فرمان ولایت باشیم.

به گزارش فورویکی  از بویین میاندشت، اکبر ترکی عصر امروز در همایش گرامیداشت ۹ دی‌ماه، اظهار داشت: استکبار جهانی به ایادیشان که در داخلی کشور هستند گفته است به مردم بگویید کشور در اقتصاد ناکارآمد است و مسؤولان نمی‌توانند از فساد جلوگیری کنند.

وی افزود: هدف دشمن اختلاف‌افکنی بین دولت، ملت و مقام معظم رهبری است، این طراحی جدیدی است که دشمنان انقلاب اسلامی دنبال آن هستند و از الان هم شروع شده است.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت در مجلس شورای اسلامی با طرح این سؤال که باید چه کاری انجام دهیم، ادامه داد: فقط گوش به فرمان ولایت باشیم، هر آنچه امر فرمودند اطاعت کنیم؛ دشمن درصدد این است که ما را از ولایت جدا کند که کور خوانده است، چراکه دیدند در سال ۸۸ با یک اشاره مقام معظم رهبری چگونه بساط فتنه و فتنه‌گران را جمع کردند.

وی با بیان اینکه دشمن درصدد ناامید کردن مردم است، عنوان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند که ما اولاً دشمن داریم و باید آن را بشناسیم که شناختیم، آمریکا در رأس استکبار است؛ دشمن می‌خواهد ناامیدی و یأس را در مردم القا کند و در این میان افرادی که در داخل کشور حلقه به گوش اربابانشان در خارج از کشور هستند.

ترکی تصریح کرد: مقام معظم رهبری همواره فرموده‌اند، دولت‌ها باید پاسخگوی مردم باشند، نه اینکه طلبکار مردم.

وی اظهار کرد: دشمن به افرادی در داخل کشور چشم دوخته است و ما باید سخن امام خمینی (ره) را چراغ راه خود کنیم که میزان، حال فعلی افراد است.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: انقلاب مربوط به مردم است و دولت و مجلس هم براساس فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری باید در جایگاه پاسخگویی قرار بگیرند، طلبکار مردم که نیستیم، بلکه مردم رأی دادند و می‌گویند چه کردی و چه می‌خواهی بکنی؛ باید پاسخگوی مردم باشیم، مردم هم خوب تشخیص می‌دهند.

 

خرید vpn