شنبه , بهمن ۵ ۱۳۹۸
خانه » آخرین اخبار » دولت برای جبران کسری بودجه ۹۷ دستش را در جیب مردم فرو کرده است

دولت برای جبران کسری بودجه ۹۷ دستش را در جیب مردم فرو کرده است

دولت برای جبران کسری بودجه ۹۷ دستش را در جیب مردم فرو کرده است

حسین مقصودی با تأکید بر اینکه افزایش قیمت‌ها در بودجه سال ۹۷ منجر به تورم شدیدی در کشور می‌شود عنوان کرد: دولت برای جبران کسری بودجه خود راحت‌ترین راه را انتخاب کرده و می‌خواهد دست در جیب مردم کرده تا این کسری بودجه را جبران کند.

به گزارش گروه دیگر رسانه‌های فورویکی ،  حسین مقصودی، سخنگوی فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص افزایش قیمت بنزین در بودجه سال ۹۷ اظهار داشت: آنچه که مسلم است این افزایش قیمت متناسب با درآمدهای مردم نبوده و منجر به فشار اقتصادی سنگینی به مردم می شود.

وی در ادامه تاکید کرد: با تعدادی از نمایندگان صحبت کرده ام و با توجه به جوی که در مجلس به وجود آمده افزایش قیمت حامل های انرژی در بودجه سال ۹۷ موضوعی است که مورد تایید نمایندگان نبوده و به آن رأی نمی دهند.

سخنگوی فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با تأکید بر اینکه افزایش قیمت ها در بودجه سال ۹۷ منجر به تورم شدیدی در کشور می شود عنوان کرد: دولت برای جبران کسری بودجه خود راحت ترین راه را انتخاب کرده و می خواهد دست در جیب مردم کرده تا این کسری بودجه را جبران کند.

مقصودی ضمن بیان اینکه اعضای کمیسیون های انرژی، اقتصادی، برنامه و بودجه، تلفیق و … از مخالفان سرسخت این افزایش قیمت ها هستند گفت: دولت به دنبال افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت بنزین بود که این نمایندگان با این موضوع مخالفت کردند.