خانه » زناشویی » دانستنیهای جنسی » رابطه ی جنسی، انگیزه ی ۸۰ درصد پسران برای دوستی با دختران

رابطه ی جنسی، انگیزه ی ۸۰ درصد پسران برای دوستی با دختران

رابطه ی جنسی، انگیزه ی ۸۰ درصد پسران برای دوستی با دختران

بنظر شما دوستی دختر و پسر به چه چیزی ختم میشه

با شروع بلوغ و افزایش غریزه ی جنسی در نوجوانان علی الخصوص پسران ، این طیف از جامعه بصورت ناخواسته به جنس مخالف سوق پیدا میکند .

فضایی دیجیتال جزو معدود نقاطی است که در جامعه ما شاید نوجوانان بتونند یک نقاب زیبا اما دروغین بر چهره ی خود بزنند تا بتونند جنس مخالفشون رو جذب کنند .

متاسفانه به علت سطح پایین فرهنگ و دانش در جامعه ، بسیار از دختران براحتی فریب این نقاب پسرها رو میخورند و در نهایت شکار جنسی پسر ها میشوند .

در زیر مقاله ای که از سایت الف گرفته شده است را در این زمینه با هم مطالعه می کنیم.

اکثر دوستی های دختر و پسر به رابطه ی جنسی ختم میشود

یک آسیب شناس با بیان اینکه ۸۰ درصد آشنایی‌ها در فضای مجازی به دوستی‌های جنسی ختم می‌شود اظهار کرد: متاسفانه تعداد قابل توجهی از نوجوانان و جوانان با هدف دوست‌یابی وارد این فضا می‌شوند.

دکتر مجید ابهری در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: بر اساس نتایج پژوهشی که از خردادماه سال ۹۲ تا اردیبهشت سال ۹۴ از سوی یک گروه تحقیقاتی روی برخی از کاربران شبکه‌های تلگرام، واتس آپ، تانگو، وایبر و ایمو در شهرهای تهران، شیراز، اصفهان، مشهد و رشت با همکاری بنیاد علوم رفتاری انجام شد، حدود ۱۰درصد از آشنایی‌ها و دوستی‌ها در فضای مجازی به ازدواج منجر می‌شود که طول عمر آنها هم کمتر از ۵ سال است.

وی اضافه کرد: سامانه‌های ازدواج به طور کامل و گسترده تحت نظارت سازمانهای مربوطه راه اندازی نشده است و آموزش‌های لازم به جوانان در این محور ارائه نشده است. در این شرایط هویت‌های جعلی و مشخصات دروغین زیربنای یک رابطه ناسالم عاطفی می‌شود. دروغ درباره سن، تحصیلات، محل زندگی، استفاده از عکسهای جعلی یا با روتوش زیاد برای پروفایل‌ها باعث شده که کاربران این گونه شبکه‌ها دچار ارزیابی‌های نادرست و غیر منطقی شوند.
 

  • دختران تنها قربانیان رابطه ی جنسی با جنس مخالف هستند

این آسیب شناس با بیان اینکه بسیاری از این دوستی‌ها عاقبت تلخی داشته است، اظهار کرد: بیشتر شکست خوردگان این روابط دختران هستند چرا که از نظر عاطفی آسیب پذیرتر و لطیف تر هستند.

ابهری اضافه کرد: تنها راه پیشگیری از نتایج شوم کاربری در این گونه شبکه‌ها آموزش به جوانان، فرهنگ‌سازی از طریق رسانه‌ها به ویژه صدا و سیماست. در کنار آن راه‌اندازی شبکه‌های ازدواج تحت نظارت و کنترل و یا شبکه‌های دوستی کنترل شده لازم است.

 

 

  • دخترانی که شبکه های اجتماعی رو با البوم عکس های شخصی اشتباه میگیرند !

این آسیب‌شناس با اشاره به احتمال سرقت اطلاعات شخصی در فضای مجازی گفت: متاسفانه برخی از افراد با به کار بردن فنون هک وارد بخش خصوصی پروفایل افراد می‌شوند و عکس‌های خصوصی و مشخصات فردی آنان را سرقت می‌کنند و از آنها به عنوان وسیله‌ای برای اخاذی و باج‌گیری استفاده می‌کنند. در این شرایط باید توجه داشت که شبکه‌های مجازی آلبوم شخصی نیستند و هیچ امنیتی برای قرار دادن مسائل خصوصی در این شبکه‌ها وجود ندارد.

ابهری در پایان به دختران و پسرانی که از طریق فضای مجازی با یکدیگر آشنا شده‌اند و قصد ازدواج دارند، توصیه کرد: آنان ابتدا باید درباره طرف مقابل تحقیق کنند و به اطلاعات داده شده اکتفا نکنند. خانواده‌ها نیز در جریان ارتباط دختر و پسر قرار گیرند.

از طرفی رشد پر سرعت علم و از طرف دیگه کم سوادی بخاطر مطالعه ی نزدیک به صفر در والدین ایرانی ، سبب شده تا پدر و مادر های نوجوانان معمولا از تکنولوژی روز و نحوه ی استفاده ی درست از آن عقب باشند و بدین ترتیب نتوانند آموزش درستی به فرزندان خود بدهند .

این عدم وجود دانش و تجربه باعث میشه تا نوجوانان به تنهایی مجبور به آزمایش راه های مختلف بشوند که متاسفانه اغلب این ازمایش و خطا به رابطه ی جنسی نافرجام ختم میشود .

منبع سایت الف

خرید vpn