خانه » آخرین اخبار » راز مخفی شدن این زن با دو مرد در ماشین

راز مخفی شدن این زن با دو مرد در ماشین

راز مخفی شدن این زن با دو مرد در ماشین

شامگاه دوشنبه، چهارم دی ماه، هنگامی که تیم گشتی کلانتری طبرسی شمالی مشغول رصد حوزه استحفاظی خود بود، در خیابان نظام دوست به یک دستگاه خودرو سواری پراید که با چادر پوشانده شده بود و سر و صداهای عجیبی از داخلش می آمد و مدام تکان می خورد، مشکوک شد.با فورویکی  همراه باشید…

مأموران گشتی پلیس برای اینکه از این ماجرا سر در بیاورند، به سواری پراید نزدیک شدند و گوشه ای از چادر کشیده شده روی خودرو را کنار زدند. دو مرد و یک زن جوان که در حال استعمال مواد مخدر صنعتی بودند، با دیدن چهره مردان سبزپوش قانون طوری رفتار کردند که انگار اتفاقی نیفتاده است.

 

مأموران از سه سرنشین پراید می خواستند از خودرویشان پیاده شوند. با استعلام شماره پلاک انتظامی این سواری از مرکز پیام پلیس، مشخص شد که پراید دو روز پیش از منطقه آیت ا… عبادی سرقت شده است.با کنار رفتن پرده معما از این خودرو سواری و به دست آمدن اطلاعات، مأموران از سرنشینان این خودرو مسروقه خواستند تا بدون هیچ حرکت اضافه ای خودرو را ترک کرده و پیاده شوند.

 

دستوری که سرنشینان این خودرو از آن سرپیچی کردند و با خودرو به سمت مأموران حمله ور شدند. آن ها قصد داشتند با زیر گرفتن مأموران از مهلکه بگریزند، اما اقدام بموقع یکی از افسران کلانتری نجفی و استفاده بهنگام او از اسلحه کمری اش موجب شد که خودرو متهمان از خیابان اصلی منحرف و در یکی از مسیر های فرعی قرار گیرد.

 

با تمکین نکردن متهمان و فرار آنان از چنگ قانون، یکی از افسران زبده کلانتری طبرسی شمالی با به کارگیری قانون استفاده از سلاح دست به اسلحه خود برد و پس از شلیک چند تیر هوایی، دو تیر به سمت بدنه این سواری پراید شلیک کرد. همین امر موجب توقف و زمین گیرشدن خودروی سارقین شد.

 

پس از متوقف شدن پراید، هرکدام از متهمان به سویی فرار کردند، اما مأموران در اقدامی ضربتی دو نفر از آنان را دستگیرکردند. متهم زن پرونده به دلیل اینکه چادر مشکی به سر داشت از تاریکی هوا استفاده کرد و در بیابان های اطراف مخفی شد.

 

بعد از اینکه دو متهم دستگیرشده به کلانتری طبرسی شمالی منتقل شدند، برای بیان توضیحاتی در برابر افسر تحقیق پرونده قرار گرفتند. سردسته این باند حرفه ای سرقت در برگه اظهاراتش نوشت:به دلیل اعتیاد به موادمخدر از خانواده طرد و در سنین جوانی آواره کوچه و خیابان شدم. برای اینکه بتوانم هزینه موادمخدرم و همچنین خورد و خوراکم را تأمین کنم،

 

تصمیم گرفتم دست به سرقت بزنم. برای همین با سرقت لوازم داخل خودرو کارم را شروع کردم و پس از مدتی دست به سرقت خودرو زدم.این متهم ٢٧ساله که ١٠سابقه کیفری در پرونده اش دارد، گفت:زنی که به دنبالش هستید، هیچ نقشی در اقدامات من و همدستم نداشته و تنها برای مصرف موادمخدر در کنار ما بود.دیگر متهم این پرونده که مردی ٣١ساله بود، در اعترافاتش به پلیس گفت:برای تأمین هزینه موادمخدر و نیز جای خواب تصمیم گرفتم با همدستی دوستم ماشین بدزدیم.

 

اعتراف صریح به سرقت پراید
متهمان پس از تشکیل پرونده و اعتراف صریح به جرم صبح روز گذشته برای ادامه تحقیقات به دادسرا منتقل شدند. معاون دادستان مشهد و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه چهار مشهد در این باره به خبرنگار ما گفت:تیم گشتی کلانتری طبرسی شمالی طی رصد محیطی خود به خودرو موردنظر مشکوک شدند.

 

حجت الاسلام سیدجواد حسینی افزود:مأموران پس از اینکه ماجرا برایشان مشخص می شود از متهمان می خواهند بعد از ترک خودرو، خود را تسلیم قانون کنند، اما راننده به این اخطار توجهی نمی کند و خودرو را به سمت افسر پلیس می راند. خوشبختانه این مأمور انتظامی در این حادثه دچار جراحت نمی شود و عکس العمل مناسبی از خود نشان می دهد.وی تصریح کرد:متهم ردیف اول پرونده در اظهاراتش گفته که خودرو پراید توقیف شده را در خیابان عبادی به سرقت برده است.

 

حسینی گفت:دو متهم دستگیرشده علاوه بر داشتن سابقه کیفری و زندان، به مصرف موادمخدر صنعتی اعتیاد دارند که هر دو برای ادامه پیگیری ها تحویل کارآگاهان پلیس آگاهی داده شدند.معاون دادستان مشهد و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه چهار مشهد تأکید کرد:امروز دادسرا با افرادی که بخواهند با انجام اعمال خرابکارانه امنیت را از مردم بگیرند، به شدت برخورد خواهد کرد و مجرمان را به اشد مجازاتشان خواهد رساند.

خرید vpn