خانه » آخرین اخبار » روزگار سختی بر جامعه داروسازی حاکم است
اموزش رایگان فارکس

روزگار سختی بر جامعه داروسازی حاکم است

روزگار سختی بر جامعه داروسازی حاکم است

رئیس انجمن داروسازان ایران با تأکید بر اینکه روزگار سختی بر جامعه داروسازی حاکم است، گفت: زنجیره داروسازی از زمان تولید تا توزیع تحت تأثیر تأخیر در پرداخت بدهی بیمه‌هاست.

 

به گزارش فورویکی از اهواز، محمدباقر ضیاء امشب در همایش انجمن داروسازان ایران و انجمن‌های شعب جنوب کشور که در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: در جوامعی همچون ما هزینه‌ای که باید به داروسازان و خدمات ارزنده آن‌ها داده شود، داده نشده است.

وی بابیان اینکه جامعه داروسازان در ارائه خدمات خود به جامعه قصوری نداشته‌اند، گفت: جامعه در نقد ما نیز باید جانب انصاف را رعایت کند چراکه ما معتقد هستیم انتقاد لازمه پویایی جامعه است.

رئیس انجمن داروسازان ایران با تأکید بر اینکه روزگار سختی بر جامعه داروسازی حاکم است، عنوان کرد: زنجیره داروسازی از زمان تولید تا توزیع تحت تأثیر امر بدیهی تأخیر در پرداخت بیمه است.

ضیاء افزود: این تأخیرات آن‌چنان است که سبب نابسامانی‌های زیادی شده است که انتظار می‌رود اقدامات سریع‌تری برای رفع این مشکل شود تا عواقب آن سلامت جامعه را تهدید نکند.

وی بیان کرد: مرتب در کمیسیون‌های مجلس شرکت می‌کنیم به امید اینکه به شکل منطقی به راه‌حل‌های مناسب برسیم.

رئیس انجمن داروسازان ایران عنوان کرد: یکی از ایراداتی که به داروسازان گرفته می‌شود عدم وجود آن‌ها پشت پیشخوان خدمات دارویی است.

 

خرید vpn