خانه » سرگرمی » دنیای مد » ست کردن لباس با انواع کفش بنفش برای عید سال ۹۷

ست کردن لباس با انواع کفش بنفش برای عید سال ۹۷

ست کردن لباس با انواع کفش بنفش برای عید سال ۹۷

مدل لباس عید دخترانه نوروز ۹۷ با تم بنفش + تصاویر

ست کردن لباس با کفش‌ پاشنه بلند استیلتو

این مدل کفش ‌های زنانه نوک تیز با پاشنه ‌های استیلتو برای بسیاری از مناسبت ‌ها مناسب هستند. رنگ ‌های متنوع این کفش ‌ها را می ‌توانید هم با تیپ رسمی ست کنید و هم با لباس شب و پیراهن مجلسی.

 

* رنگ ‌های بژ و مشکی این مدل‌ کفش ‌ها برای شما کاربردی ‌تر خواهند بود. راحت ‌ترین روش‌ ست کردن لباس زنانه و کفش، انتخاب کفش و لباس همرنگ است. در این حالت بهتر است رنگ کفش و لباس کمی متفاوت باشد، تا شیک و کمی خلاقانه ‌تر از یکدستی کامل به نظر برسد.

 

* فقط توجه کنید وقتی کفش و لباستان همرنگ است، از اکسسوری ‌های همان رنگ استفاده نکنید و از رنگ ‌های متضاد کمک بگیرید. هر خانمی یک کفش مشکی در کمد خود دارد، تا در صورت تردید در انتخاب کفش برای ست کردن با لباس خود، از آن استفاده کند.

 

* کفش مشکی با هر رنگ لباسی ست می شود و به همین دلیل محبوب ترین کفش در بین خانم ‌ها است. شما هم حتما یک کفش مشکی تهیه کنید تا در هر زمانی از انتخاب کفش خیالتان راحت باشد.

 

• ست کردن لباس با کفش پاشنه کوتاه زنانه 

اگر راه رفتن با کفش ‌های پاشنه بلند زنانه برای شما سخت است، می ‌توانید از کفش ‌های زنانه با پاشنه کوتاهتر استفاده کنید. این مدل کفش ‌ها هم برای محیط کار و هم برای هماهنگ شدن با لباس مجلسی مناسب هستند. لباس ‌های کلاسیک و همیشگی شما مانند کت و دامن و کت و شلوار برای هماهنگ شدن با این مدل کفش زنانه عالی هستند.

 

* استفاده از رنگ ‌های طبیعی و خنثی در تناژ مختلف مثل رنگ ‌های بژ، کرم، قهوه‌ای، سفید و هر رنگ طبیعی دیگر به شما کمک می ‌کند تا بدون استرس آنها را کنار هم بگذارید و ست شیکی بسازید. مثلا یک لباس مجلسی بژ یا قهوه‌ای به راحتی با یک کفش و کیف کرم یا نسکافه‌ای ست می ‌شود، با این کار، علاوه بر جلوگیری از همرنگ شدن کامل و یکدست و بی ‌روح شدن ستتان، هماهنگی خوبی در استایلتان به وجود می ‌آید.

 

• ست کردن لباس با صندل زنانه

انواع صندل به خاطر خنک و راحت بودن آن، در فصل تابستان بسیار طرفدار دارد و خانم ‌ها به جای استفاده از کفش، سعی در ست کردن یک مدل صندل با لباس ‌مجلسی خود دارند. صندل ‌ها معمولا با انواع پیراهن و دامن کوتاه بسیار شیک و زیبا می ‌شود.

 

* اگر قد کوتاهی دارید سعی کنید از انواع ظریف ‌تر صندل ‌های بندی استفاده کنید. بندهای پهن برخی از این صندل ‌ها که به دور مچ پا پیچیده می ‌شود می ‌تواند قد شما را کوتاهتر‌ از چیزی که هست نشان دهد. هر ساله رنگ ‌های زیادی در دنیای مد مورد توجه قرار می ‌گیرد، که می ‌توان با توجه به آن رنگ کفش و لباس مجلسی خود را انتخاب کنید.

 

* این روش نحوه ست کردن لباس مجلسی و کفش برای افراد هیجانی و پرجنب و جوش مناسب است ولی باید دقت داشته باشید که انتخاب رنگ ‌های بژ و نزدیک به رنگ پوست می ‌تواند در کشیده ‌تر نشان دادن پاهای شما موثر باشد.

 

 

 

 

 

خرید vpn