چهارشنبه , آبان ۷ ۱۳۹۹
خانه » آخرین اخبار » فیلم Deadpool 2 رکورد فروش روز پنج شنبه را شکست
اموزش رایگان فارکس

فیلم Deadpool 2 رکورد فروش روز پنج شنبه را شکست

فیلم Deadpool 2 رکورد فروش روز پنج شنبه را شکست

بر اساس جدیدترین اخبار، فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) موفق شده رکورد فروش روز پنج شنبه فیلم‌های با درجه سنی بزرگسال را بشکند.

فورویکی بنابر تازه ترین اخبار، فیلم Deadpool 2 با ثبت یک رکورد کار خود را در گیشه‌های آمریکای شمالی آغاز کرده است. در جریان پیش‌نمایش روز پنج‌شنبه، این فیلم مورد انتظار موفق شد ۱۸.۶ میلیون دلار فروش کند و رکورد فروش روز پنج‌شنبه فیلم‌های با درجه سنی بزرگسال (R) را بشکند. این رکورد پیش از این متعلق به فیلم It (آن) بوده است که در شهریور سال گذشته توانسته بود در پیش نمایش روز پنج‌شنبه حدود ۱۳.۵ میلیون دلار فروش کند. پیش‌بینی می‌شود که فیلم Deadpool 2 در سه روز نخست اکرانش در آمریکای شمالی حدود ۱۳۰ تا ۱۵۰ میلیون دلار فروش کند و احتمالا رکورد فروش افتتاحیه فیلم‌های بزرگسالانه را نیز بشکند.

قسمت اول فیلم ددپول سال ۲۰۱۶ اکران شد و توانست ۱۳۲.۴ میلیون دلار در افتتاحیه بفروشد. و در مجموع هم توانست ۳۶۳ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۷۸۳ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند.

کارگردانی فیلم Deadpool 2 بر عهده دیوید لیچ بوده است و پاول ورنیک و رت ریس کار نوشتن فیلمنامه فیلم این فیلم را بر عهده داشته‌اند. رایان رینولدز در نقش ددپول، جاش برولین در نقش کیبل، زازی بیتز در نقش دومینو،‌ استفان کاپیساک در نقش کلاسوس، برایانا هیلدبرند در نقش نگاسونیک، لزلی اوگامس در نقش Blind Al، تی جی میلر در نقش ویزل، مورنا باکرین در نقش ونسا، کارا سانی در نقش دوپیندر، جک کزی در نقش بلک تام، جولیان دنیسون در نقش راسل، کوتسونا شیئوری در یک نقش نامشخص، بیل اسکارشگورد در نقش زایت‌گایست، رابرت دیلینی در نقش پیتر، لوئیز تن در نقش شاتراستار و تری کروس در نقش بدلام، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Deadpool 2 ایفای نقش دارند.

 

خرید vpn