خانه » کامپیوتر و اینترنت » آندروید » قیمت آیفون ۷ ریفربیشد کاهش یافت، شروع از ۴۹۹ دلار

قیمت آیفون ۷ ریفربیشد کاهش یافت، شروع از ۴۹۹ دلار

قیمت آیفون ۷ ریفربیشد کاهش یافت، شروع از ۴۹۹ دلار

قیمت آیفون ۷ ریفربیشد ۳۲ گیگابایت،آیفون ۷ ریفربیشد ، ایفون ریفربیشد ، قیمت آیفون ۷ ریفربیشد ، گوشی ریفربیشد

می دانیم که اپل بازه خوبی را از نظر “تعداد فروش” پشت سر نمی گذارد و تمام تلاش آن ها بر این است که بتوانند گزینه های ارزان تر و با ارزش تری را به جای نمونه هزار دلاری و البته “آیفون ۸ گرانِ دِمُده” را در بازار داشته باشند. اپل هم اکنون آیفون ۷ را به صورت رسمی عرضه می کند اما نسخه ریفربیشد آن تا کنون مستقیما توسط آن ها به فروش نرفته است. حالا اما اپل تصمیم گرفته که عرضه مستقیم آن را آغاز کرده و این سبب شد قیمت آیفون ۷ ریفربیشد کاهش بیابد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره این تغییر بیشتر صحبت کنیم.با فور ویکی همراه باشید.

ابتدا به پاسخ سوالی که شاید برای خیلی از شما پیش آمده باشد می پردازیم:

گوشی ریفربیشد چیست؟

گوشی ریفربیشد یا اصطلاحا رفرش (!) دستگاهی است که ایراد داشته و توسط خود شرکت سازنده کاملا تعمیر و دوباره بسته بندی شده باشد. شرکت ها عموما برای جلوگیری از دورریز زیاد دستگاهی که هنوز می تواند مفید باشد چنین عملی انجام می دهند و همیشه قیمت گوشی ریفربیشد کمتر از نمونه کاملا نو است اما شما همچنان قادر خواهید بود از گارانتی استفاده کنید و تمام قطعات گوشی اصلی خواهد بود.

حال که معنی گوشی ریفربیشد را متوجه شدیم باید گفت که قیمت آیفون ۷ ریفربیشد ۳۲ گیگابایت به صورت رسمی حدود ۴۹۹ دلار توسط اپل به فروش می رسد. قیمت مدل ۱۲۸ گیگابایت ۵۸۹ و مدل ۲۵۶ گیگابایت ۶۷۸ دلار خواهد بود. قیمت آیفون ۷ پلاس ریفربیشد به تربیت برای مدل های ۳۲ و ۱۲۸ گیگابایت برابر ۵۹۹ و ۶۸۹ دلار است. مدل آیفون ۷ پلاس ریفربیشد انتخاب حافظه ۲۵۶ گیگابایت ندارد.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این راهبرد به فروش بیشتر اپل کمک کند؟ برای یافتن پاسخ ببینید که آیا برای خرید یک آیفون ۷ ریفربیشد با این قیمت وسوسه شده اید؟

خرید vpn