مختومه ۷۰۹ پرورنده اجرایی در استان خراسان شمالی

۲۲ آبان ۱۳۹۶
آخرین اخبار
1373 بار
بدون نظر

مختومه ۷۰۹ پرورنده اجرایی در استان خراسان شمالی

۷۰۹ پرونده اجرایی در ثبت اسناد و املاک خراسان شمالی مختومه شد

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان گفت : در سال جاری ۷۰۹ پرونده اجرایی در ثبت اسناد و املاک استان خراسان شمالی مختومه شد.

به گزارش فورویکی علی اصغر اسدی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان خراسان شمالی گفت: این اداره کل در ارائه خدمات ثبتی بصورت الکترونیکی با مختومه نمودن پرونده های متشکله در شعبات اجرا بیش از ۷۰۹ پرونده اجرایی مقام دوم را در کشور کسب کرد.

وی افزود : خراسان شمالی در این شاخص رشد ۲۳۰ درصدی را به نسبت به مشابه سال ۹۵ داشته است .

اسدی اظهار کرد : ثبت انتزاع و افتتاح اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری و اداره اجرای اسناد رسمی بجنورد یکی از اولویت هایی بوده که با گسترش فضای اداری ثبت شرکت ها این مهم محقق و هم اکنون شاهد افتتاح اداره اجرای اسناد رسمی در شهر بجنورد براساس چارت سازمانی هستیم .

اسدی تصریح کرد : به منظور رفاه حال مردم انتزاع و افتتاح اداره ثبت اسناد واملاک ناحیه ۲ واحد ثبتی بجنورد را در پیش رو داریم که با حمایت مسئولین استان و اختصاص فضای اداری مناسب برای این مهم نیز قطع به بقین موثر خواهد بود .

وی با اشاره به بیانات رهبری در بحث توسعه ثبت و سند رسمی در سیاست های کلان کشور گفت : جایگاه ثبت در توسعه قضایی و حمایت قضایی و کاهش پرونده ها در محاکم قضایی نقش به سزایی داشته است .

مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان شمالی از تعامل و همکاری مدیریت اداره کل پست استان برای انجام امورات ثبتی در قالب تحقق برنامه های برون سپاری در چهار چوب تفاهم نامه های اجرایی و واگذاری ساختمان جدید به منظور افتتاح اداره اجرای اسناد رسمی بجنورد تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/آ

مختومه ۷۰۹ پرورنده اجرایی در استان خراسان شمالی

آدرس آرشیو متن فوق در بخش : آخرین اخبار

برچسب ها