یکشنبه , مهر ۲۱ ۱۳۹۸
خانه » سرگرمی » دنیای مد » مدل پیراهن جین مردانه ۲۰۱۹ ست کردن و انتخاب لباس ۹۸

مدل پیراهن جین مردانه ۲۰۱۹ ست کردن و انتخاب لباس ۹۸

مدل پیراهن ۲۰۱۹ جین مردانه ۹۸ + راهنمای ست کردن و انتخاب لباس جین مردانه ۱۳۹۸

در این مطلب عکس های مدل های جدید پیراهن مردانه برای سال ۲۰۱۹ از جنس جین همراه با راهنمای ست کردن لباس جین مردانه در سال  ۱۳۹۸ قرار داده شده است امیدواریم بپسندید.

در این بخش از فورویکی مجموعه اي زیبا از مدل پیراهن جین مردانه را گرد آوری کرده ایم. پیراهن جین مخصوص مشکل پسندها می باشد، در واقع این مدل لباس بـه تن هر شخصی خوب نمینشیند و باید جین خور شـما خوب باشد تا با پیراهن جین خوش پوش و لاکچری و خاص  باشید. اگر می‌خواهید امسال از بهار تا زمستان تیپ جین داشته باشید در ادامه با فورویکی  همراه باشید تا نکات مفیدی رابه شـما آموزش دهیم.

پیراهن جین یکی از مدل لباسهای ست کـه هیچوقت از مد نمی افتد، اما باید بدانیم کـه این مدل لباس رابا چـه چیزهایی ست کنیم. خوبیش آن اسـت کـه پیراهن جین را هم میتوان برای موقعیت هاي رسمی و هم غیررسمی و کژوال بـه تن کرد. اگر این لباس رابه خوبی ست کنید میتوانید تیپ فوق العاده خاص و دوست داشتنی و لاکچری داشته باشید.

همچنین ببینید:

شال گردن بافت مردانه مدل تیغ ماهی و پیچ ۲۰۱۹ + تصاویر

اگر می‌خواهید برای یک موقعیت غیررسمی پیراهن جین بپوشید ٬ میتوانید برای روی آن یک کت درنظر بگیرید. اگر در روزهای سرد ودر فضاهای بیرونی هستید، میتوانید روی پیراهن تان جلیقه اي بافتنی بـه تن کنید. در فواصل سرد سال، از شلوارهای تیره ودر فصل هاي گرم سال از شلوارهای روشن درکنار این ست استفاده بنمایید.