خانه » فارکس » اموزش فارکس » مزایا و معایب ترید فارکس از لحاظ حجم ترید و پوزیشن گیری

مزایا و معایب ترید فارکس از لحاظ حجم ترید و پوزیشن گیری

مزایا و معایب ترید فارکس

مزایا و معایب ترید فارکس از لحاظ حجم ترید و پوزیشن گیری

کار با فارکس چگونه است؟

بازار فارکس کار کنیم یا سهام؟

امتیازات فعالیت در بازار فارکس

نقدینگی فارکس چگونه است؟

مزایا و معایب ترید فارکس

بازار فارکس از لحاظ حجم ترید روزانه بزرگ‌ترین بازار جهان است و بنابراین بیشترین نقدینگی را ارائه می‌دهد. این باز کردن پوزیشن و خروج از آن را در هر یک از ارز‌های اصلی در کسری از ثانیه و با اسپرد کم (کارمزد بروکر) در اکثر شرایط بازار آسان می‌کند.

بانک‌ها، بروکر‌ها و دلال‌ها در بازار‌های فارکس اجازه مقادیر بالایی از لوریج را می‌دهند که این یعنی تریدر‌ها می‌توانند پوزیشن‌های بزرگی را با پول نسبتا کم خود کنترل کنند. لوریج در دامنه ۱۰۰:۱ نسبت بالایی است ولی در فارکس غیر عادی نیست. تریدر باید استفاده از لوریج و ریسک‌های آن را درک کند. لوریج‌های بالا ممکن است منجر به فروپاشی غیرمنتظره اکانت شوند.

فورویکی : بازار فارکس ۲۴ ساعت روز و پنج روز هفته ترید می‌شود و هر روز از استرالیا شروع می‌شود و در نیویورک پایان می‌پذیرد. مراکز اصلی فارکس سیدنی، هنگ کنگ، سنگاپور، توکیو، فرانکفورت، پاریس، لندن و نیویورک هستند.

همچنین بخوانید:

ترید سازنده و مفید ارز‌ها نیازمند درک اصول تحلیل فاندامنتال، تحلیل تکنیکال، علم اقتصاد و اندیکاتور‌ها است. تریدر لازم دارد تا درک عظیمی‌ از اقتصاد کشور‌های مختلف و پیوستگی بین آنها داشته باشد تا اصول بنیادین تعیین کننده ارزش ارز مورد نظر را درک کند.

پانوشت:با امید اینکه خسته نشده باشید و از مقاله ی ما لذت برده باشید،اگر اینطور است لطفا برای کمک به نشر این مقاله آن را به دیگر علاقمندان  ارسال کنید، برای ادامه اموزش فارکس اینجا کلیک کنید.

در درس بعدی : مدارک لازم برای افتتاح حساب در کارگزاری های مختلف فارکس برای شما اماده کرده ایم برای مطالعه اینجا کلیک کنید.

خرید vpn