خانه » زناشویی » دانستنیهای جنسی » نکات بسیار مهم در شب زفاف و نکات شب زفاف

نکات بسیار مهم در شب زفاف و نکات شب زفاف

نکات بسیار مهم در شب زفاف و نکات شب زفاف

 

بهتر است که مردان برای جلوگیری از بارداری همسر خود در اولین رابطه در شب زفاف به این نکته توجه داشته باشند که استفاده از وسیله مکانیکی به نام کاندوم می تواند بسیار کمک کننده باشد

شب زفاف در حقیقت در زبان عربی به شب مهمانی ترجمه می شود. در این شب زن و شوهری که بتازگی با یکدیگر محرم شده اند در یک مکان قرار گرفته و برای تکمیل مزدوج شدن اقدام به برقراری یک رابطه جنسی می کنند. این رابطه جنسی در حقیقت با هر نوع رابطه جنسی کمی تفاوت دارد ، زیرا برای اولین بار است که زن و مرد در کنار یکدیگر هستند و برای داخل شدن به حریم یکدیگر منتظر مشتاق هستند. حتی برخی از ازدواج ها نیز برای رفع کردن همین نیاز انجام می شود.با فور ویکی همراه باشید ./.

یکی از مهم ترین ویژگی های این شب استرس و اضطرابی است که در خانم ها وجود دارد. بنابراین آقا دامادها شب زفاف را شب بسیار مهمی بدانند ، زیرا در این شب می توانند یک خاطره ی بسیار خوب یا یک خاطره ی بسیار بدی از خود برجای بگذارند که در نتیجه بر روی رفتار همسر آنها تأثیرگذار خواهد بود. این خاطره برای همیشه در ذهن همسر شما نقش می بیند ، بنابراین زور و تحمیل را پایه گذار رابطه ی جنسی خود نکنید و این رابطه را با صبر و آرامش انجام دهید.

در شرایط بسیار سخت و مضطربانه روزهای نزدیک عروسی همسر شما قطعا به فکر بارداری نخواهد بود و راه های جلوگیری از آن را انجام نخواهد داد ، اما بهتر است که مردان برای جلوگیری از بارداری همسر خود در اولین رابطه در شب زفاف به این نکته توجه داشته باشند که استفاده از وسیله مکانیکی به نام کاندوم می تواند بسیار کمک کننده باشد. اگر اطلاعاتی در رابطه با بیماری های جنسی ندارید بهتر است تا پیش از هر کاری حمام کنید. حمام کردن هم از خستگی شما می کاهد و هم آلودگی های احتمالی را از بدن شما پاک می کند.

به این نکته توجه کنید که یکی از نکات مهم در اتمام شب زفاف ادرار کردن است ، با این کار که پس از هر نزدیکی توصیه می شود ، احتمال ورود عوامل میکروبی را کاهش خواهید داد. برای آنکه درد کمتری در زمان پاره شدن پرده بکارت به همسر شما وارد شود بهتر است تا هر دوی شما در ابتدا به اوج لذت جنسی برسید ، در این حالت دیگر مایعاتی بر اثر ترشح هورمون ها از بدن شما و همسرتان آزاد می شود  که می تواند مسیر دخول را از حالت خشکی خارج کند و درد و ناراحتی را به مراتب کمتر نماید. سعی کنید تا دخول به آرامی صورت پذیرد ، زیرا در این رابطه عضوی وجود دارد که برای اولین بار چنین فشاری را متحمل می شود و در نتیجه پاره خواهد شد.

خرید vpn