خانه » کامپیوتر و اینترنت » وان پلاس ۶ در یک تیزر رسمی به نمایش گذاشته شد

وان پلاس ۶ در یک تیزر رسمی به نمایش گذاشته شد

وان پلاس ۶ در یک تیزر رسمی به نمایش گذاشته شد

حساب کاربری وان‌پلاس در توئیتر با انتشار یک تیزر رسمی، نام تجاری پرچم‌دار جدیدش یعنی وان‌پلاس ۶ را تأیید کرده است.

 

گوشی پرچم‌دار وان‌ پلاس ۶ به‌زودی معرفی خواهد شد و شرکت سازنده، به‌تازگی در یک تیزر رسمی این مدل را به نمایش گذاشته است. در تیزر رسمی ارائه‌شده توسط شرکت وان‌پلاس، خبری از نمایش طراحی جانشین وان‌پلاس ۵ تی نیست و حتی به مشخصات سخت‌افزاری آن نیز اشاره‌ای نمی‌شود؛ در این ویدیوی تبلیغاتی که تنها ۴ ثانیه به طول می‌انجامد، نام رسمی پرچم‌دار ۲۰۱۸ این شرکت چینی به‌صورت رسمی تأیید می‌شود؛ ضمن اینکه عبارت «سرعتی که بدان نیاز دارید» قابل مشاهده است.

آنچه در این ویدیو قابل مشاهده است، می‌تواند مهر تأییدی بر شایعات گذشته در مورد وان‌پلاس ۶ باشد؛ پیش‌تر اعلام شده بود پرچم‌دار آینده وان‌پلاس با حداکثر ۸ گیگابایت رم عرضه خواهد شد و پیت لاو، رئیس وان‌پلاس، تأیید کرده است که جانشین وان‌پلاس ۵ تی با تراشه اسنپدراگون ۸۴۵ کوالکام ارائه می‌شود. به همین جهت، «سرعتی که بدان نیاز دارید» می‌تواند به مشخصات سخت‌افزاری رده‌بالای پرچم‌دار ۲۰۱۸ شرکت وان‌پلاس اشاره کند.

البته رئیس وان‌پلاس مدعی است که پرچم‌دار آینده شرکت متبوعش در ماه ژوئن معرفی خواهد شد؛ اما با توجه به افزایش گمانه‌زنی‌ها در طی چند روز گذشته و همچنین تیزر رسمی که اخیراً توسط وان‌پلاس منتشر شده است، بعید می‌دانیم رونمایی از وان‌پلاس ۶ تا ماه ژوئن به طول بیانجامد.

خرید vpn