خانه » آخرین اخبار » وحدت میان مسلمانان سبب عزت اسلام و قدرت مسلمین می‌شود

وحدت میان مسلمانان سبب عزت اسلام و قدرت مسلمین می‌شود

وحدت میان مسلمانان سبب عزت اسلام و قدرت مسلمین می‌شود

 وحدت میان مسلمانان سبب عزت اسلام و قدرت مسلمین می‌شود

نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه وحدت میان مسلمین سبب عزت اسلام و قدرت مسلمین می‌شود، گفت: به هر میزان ما اتحاد بیشتری داشته باشیم به همان اندازه قدرت بیشتری را تقدیم اسلام می‌کنیم.

 به گزارش فور ویکی آیت‌الله حسین نوری‌همدانی ظهر امروز در دیدار جمعی از طلاب و علمای اهل تسنن سیستان و بلوچستان با بیان اینکه یکی از برکات انقلاب اسلامی وحدت و انسجامی بود که میان مردم به وجود آورد، اظهار داشت: دشمنان به دنبال جدایی اهل تشیع و تسنن بودند اما علمای این دو فرقه همواره با یکدیگر وحدت و اتحاد داشتند.

وی با تأکید بر اینکه وحدت میان مسلمین سبب عزت اسلام و قدرت مسلمین می‌شود، افزود: به هر میزان ما اتحاد بیشتری داشته باشیم به همان اندازه قدرت بیشتری را تقدیم اسلام می‌کنیم.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به آیاتی از سوره آل‌عمران گفت: پیامبران از جانب خداوند آمدند تا زندگی با عزت و قدرت برای مردم فراهم کنند، پیامبران به‌تنهایی کاری انجام نمی‌دادند آن‌ها مردم را با خود همراهی کرده و به سراغ دشمنان می‌رفتند، بنابراین در رکاب پیامبران حرکت کردن دارای قداست دینی بوده و شیوه انبیا است.

آیت‌الله نوری همدانی بیان کرد: یکی از کارهای پیامبران برخورد با دشمنان اسلام و ادیان بود، پیامبران به‌تنهایی به میدان جنگ نرفته و به‌همراه آن‌ها علما و فقها در عرصه‌های جهاد و برخورد شرکت و همراهی داشتند و جان و مالشان را در طبق اخلاص قرار می‌دادند در نتیجه خداوند نیز ثواب دنیا و آخرت را به آن‌ها خواهد داد.

استاد برجسته حوزه علمیه با اشاره به اختلاف‌افکنی دشمنان و لزوم بیداری مسلمانان گفت: مسلمانان در جنگ موته شکست خوردند اما به غرب فکر و فرهنگ خود را صادر کردند، همچنین جنگ تبوک پیامبر اکرم(س) به غرب نشان داد که جلوی دشمن را در خارج از مرزها می‌گیرد و اجازه تعدی و نفوذ به دشمن را نمی‌دهد.

آیت‌الله نوری همدانی با اشاره به دسیسه افکنی‌های دشمنان در برهه‌های مختلف ابراز کرد: مذهب عربستان سعودی یک مذهب خرافی است و این مذهب با مفاهیم و معانی اسلامی مطابقت ندارد، شکی نداریم که صهیونیست‌ها و آمریکا ظالم هستند و براساس آیات قرآن باید مقابل آن‌ها بایستیم و نباید از این مفاهیم دست‌برداریم در حالی که عربستان سعودی این‌گونه عمل نمی‌کند.

انتهای پیام/الف

مذهب عربستان سعودی یک مذهب خرافی است

خرید vpn