خانه » آخرین اخبار » کارگردان دو قسمت بعدی سریع و خشن ۹ و ۱۰ Fast and Furious مشخص شد
اموزش رایگان فارکس

کارگردان دو قسمت بعدی سریع و خشن ۹ و ۱۰ Fast and Furious مشخص شد

کارگردان دو قسمت بعدی سریع و خشن ۹ و ۱۰ Fast and Furious مشخص شد

کارگردان دو قسمت بعدی Fast and Furious مشخص شد

بازیگر نقش دومینیک تورتو در فیلم Fast and Furious اطلاعات جدیدی در رابطه با این سری داده است، با ما همراه باشید.

وین دیزل بازیگر سرشناس هالیوود و بازیگر نقش دومینیک تورتو در سری Fast and Furious (سریع و خشمگین)، به تازگی اعلام کرده که جاستین لین قرار است قسمت نهم و دهم سری سریع و خشمگین را کارگردانی کند. این بازیگر که در برنامه today شبکه NBC حضور داشته، گفته که کارگردان دو قسمت بعدی فیلم Fast and Furious بر عهده جاستین لین خواهد بود. این کارگردان پیش از این قسمت های سوم، چهارم، پنجم و ششم این سری پرطرفدار را برعهده داشته است. دیزل در ادامه گفت که فیلم Fast and Furious 9 از نظر مقیاس بسیار بزرگ‌تر از فیلم The Fate of the Furious خواهد بود. او در این باره گفت:

این فیلم بزرگ‌تر خواهد بود. من تنها با تلفن با جاستین لین که قرار است کارگردانی فیلم Fast and Furious 9 و ۱۰ را بر عهده داشته باشد، تماس گرفتم و صحبت کردم و نمی‌توانم بگویم که او چقدر برای این کار هیجان‌زده است.

علاوه بر این، دیزل به یکی از مکان‌های جدیدی که اتفاقات فیلم Fast and Furious 9 قرار است در آن جریان داشته باشد، اشاره کرد. او در ادامه گفت:

ما تاکنون به آفریقا نرفته‌ایم و زمان آن فرا رسیده است.

سال گذشته بود که یونیورسال پیکچرز تاریخ اکران فیلم Fast and Furious 9 را تایید و اعلام کرد که این فیلم قرار است با یک سال تاخیر اکران شود. این فیلم اکنون برای اکران در تاریخ ۱۰ آوریل ۲۰۲۰ (۲۲ فروردین ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است. پیش از این اعلام شد که اسپین آف فیلم Fast and Furious که در حال حاضر نام رسمی ندارد، به کارگردانی دیوید لیچ قرار است در تاریخ ۲۶ جولای ۲۰۱۹ (۴ مرداد ۱۳۹۸) به روی پرده‌های سینما برود. در این فیلم قرار است شاهد حضور دواین جانسون در نقش لوک هابز و جیسون استاتهام در نقش دکارد شاو باشیم.

 

دانلود فیلم Fast and Furious 9

دانلود فیلم Fast and Furious 10

خرید vpn