خانه » فارکس » اموزش فارکس » کدام بروکر بهترین کارگزار بازار فارکس برای ایرانیان میباشد؟

کدام بروکر بهترین کارگزار بازار فارکس برای ایرانیان میباشد؟

کدام بروکر بهترین کارگزار بازار فارکس برای ایرانیان میباشد؟

در این پست  قصد داریم بروکر های معتبر فارکس که به ایرانیان خدمات ارائه میدهند را به شما معرفی کنیم در ادامه با  فورویکی همراه باشید .

بروکر هایی که در زیر به شما عزیزان معرفی میشود کارگزاران معتبری هستند که به ایرانیان خدمات  ارائه میدهند و ایرانیان بابت برداشت و واریز وجه هیچ گونه  مشکلی نخواهند داشت .

==========================

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب در بروکر فیبو گروپ

۱٫اسکن شناسنامه یا کارت ملی یا پاسپورت.

۲٫نمونه امضاء : در مورد پاسپورت , کافیست در قسمت مربوط به امضاء شما امضاء نمایید یا اگر امضاء دارد که دیگر به چیزی نیاز نیست و برای کارت ملی یا شناسنامه , در یک برگه سفید امضاء نمایید و اسکن آن را با مورد شماره یک به آدرس ایمیل farsi@fibogroup.com ارسال نمایید.

==========================

این صفحه در حال بروز رسانی میباشد و هر بروکری که معتبر باشد و به ایرانیان خدمات ارائه دهد از همینجا اعلام خواهیم کرد. لطفا صور باشید

توجه :دوستان عزیز  اگر نیاز به مشاوره و یا دریافت اطلاعات بیشتری درباره واریز و برداشت ریالیی دارید از طریق ادرس ایمیل  و یا شماره تماس تلگرام و واتساپ زیر اقدام فرمایید .لطفا تماس نگیرید فقط از طریق واتساپ و یا تلگرام در ارتباط باشید .

ادرس ایمیل : hadi72abbasi@gmail.com

شماره تماس از طریق تلگرام و واتساپ : ۰۹۳۹۰۸۷۹۲۲۹

پانوشت:با امید اینکه خسته نشده باشید و از مقاله ی ما لذت برده باشید،اگر اینطور است لطفا برای کمک به نشر این مقاله آن را به دیگر علاقمندان  ارسال کنید، برای ادامه اموزش فارکس اینجا کلیک کنید.

خرید vpn