خانه » سرگرمی » دنیای بازیگران » گریم عجیب هستی مهدوی در ماجرای نیمروز ۲ + عکس

گریم عجیب هستی مهدوی در ماجرای نیمروز ۲ + عکس

گریم عجیب هستی مهدوی در ماجرای نیمروز ۲ + عکس

.

این پست در باره  گریم هستی مهدوی و  ماجرای نیمروزی ۲  و  عکس گریم  هستی مهدوی وگریم متفاوت هستی مهدوی در ماجرای نیمروز۲ میباشد .

هستی مهدوی بازیگری که با سریال جراحت و مادرانه در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد در فیلم ماجرای نیمروز ۲ با گریمی متفاوت جلوی دوربین رفت.

رونمایی از گریم هستی مهدوی در ماجرای نیمروز ۲

محمدحسین مهدویان امسال در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با فیلم ماجرای نیمروز ۲ یا همان رد خون حضور دارد و امیدوار است به مانند سال های گذشته دست پر از جشنواره بازگردد.

در روزهای نزدیک به جشنواره عوامل فیلم ها سعی در رونمایی از داستان و بازیگران فیلم هایشان دارند و محمدحسین مهدویان هم از قائله مستثنی نبوده و به تازگی عکسی از گریم متفاوت هستی مهدوی در این فیلم منتشر شد.

دانلود رایگان فیلتر شکن قوی برای کامپیوتر با لینک مستقیم ۲۰۱۹

هستی مهدوی با گریمی متفاوت در ماجرای نیمروز ۲ :رد خون

صفحه رسمی فیلم ماجرای نیمروز دو با انتشار پستی از گریم هستی مهدوی در این فیلم رونمایی کرد.

صفحه رسمی فیلم ماجرای نیمروز ۲ با انتشار این عکس از هستی مهدوی نوشت : اولین تصویر از هستی مهدوی در یکی از مهمترین نقش های ماجرای نیمروز رد خون با طراحی گریم فوق العاده شهرام خلج رونمایی شد.

ماجرای نیمروز رد خون جدیدترین فیلم محمدحسین مهدویان است که به تهیه کنندگی سیدمحمود رضوی ساخته شده است. فیلمی که احتمالا نمایش آن، حواشی زیادی را در جشنواره فجر به دنبال خواهد داشت. همانطور که سه فیلم قبلی مهدویان، هرکدام با واکنش های متعددی روبرو شده بودند.

خرید vpn